Luxury Vertical
 

 

 

Profesyonel radyatör, özel tasarım ihtiyaçlarından ilham alan Thick serisi radyatörlerimiz MTL'nin rahatlığı ile ilham verici bir potansiyel sunuyor.

Bu, banyonun tarzını farklı bir bakış açısı ile belirleyen bir radyatördür. Radyatör, elektrikli ve sıvı seçeneklidir. Banyonuza en uygun renk ve boyutu seçerken ürün teknik detaylarından faydalanabilirsiniz.

Her evin ihtiyaçları farklıdır. Bu bilinçten hareketle özel müşteriler için özel çözümler üretiyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda radyatörünüzü şekillendirerek sizler için optimum verimi sağlamayı taahhüd ediyoruz.

 

İnce ve Zarif Dokunuşlar

Yüksek ısıtma kabiliyetleri, emniyet yazılımları, kademeli ısıtma seçenekleri ve geniş renk yelpazesi ile konforun ve şıklığın banyonuzdaki ifadesi. Glass kolay kurulum ve işletmenin yanısıra, tasarruf yazılımları ile en az sarfiyatla maksimum ısıyı sunmaktır.

Radyatörlerimiz ihtiyaçlar ve kişisel tercihleri karşılayacak şekilde çeşitlendirilmiştir. Farklı boyutta ve renkte radyatörler tasarlamak için aşağıdaki şemayı kullanabilirsiniz.

Kendinizi ifade eden tasarımı yaratmak için geniş bir renk yelpazesine sahibiz. Amacımız sizlerin talepleri doğrultusunda farklı kombinasyonlar oluşturmak.